POLITYKA PRYWATNOŚCI

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych, chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych.

Administrator
Administratorem Twoich danych jest firma G-News Sp. z o.o. , z siedzibą w Lublinie (20-601) przy ul. Tomasza Zana 11a. Kontakt z nami możliwy jest pod adresem: .img

Jak i jakie dane pozyskaliśmy?
Jeśli adres jest firmowy, został pozyskany z oficjalnej strony internetowej jako zasób ogólnodostępny, lub został dopisany do listy subskrybentów osobiście przez Ciebie lub przez któregoś z Twoich współpracowników, lub poprzez stronę www.g-news.pl. Adres email mógł zostać także podany w Karcie Kontakt jako adres kontaktowy, niezbędny do wykonania usługi.
Kategorie danych przetwarzane przez Administratora w celu kontaktu lub newslettera: adres e-mail / telefon.
Na potrzeby kontaktu i newslettera nie oczekujemy od Ciebie innych danych i informacji.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane osobowe?
Jedynym celem przetwarzania Twoich danych (adresu e-mail) jest przesłanie newslettera z informacjami o naszych rozwiązaniach. Newsletter nie zawiera reklam naszych klientów i partnerów.

Komu udostępniamy Twoje dane?
Nie udostępniamy Twoich danych nikomu. Są one wyłącznie adresem, pod który trafia nasz newsletter.

Jak długo będą przechowywane Twoje dane?
Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub Twojego sprzeciwu. Masz prawo żądać od nas dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie ma jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem.

Jak wycofać zgodę?
Choć chcielibyśmy mieć możliwość nadal informować Cię o naszej ofercie, rozumiemy, że możesz nie chcieć otrzymywać od nas informacji. Wystarczy, że klikniesz w link dezaktywujący lub napiszesz do nas na adres .img. Twoje dane zostaną przez nas usunięte i zapomniane na zawsze.

Chciałbyś wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!